LEGO® set 10307 - Eiffel tower

Pokud ještě neznáte model model LEGO® Eiffelova věž 10307, věřte, že je to opravdová výzva pro všechny fanoušky stavebnic LEGO®. Jedná se o doposud nejvyšší sadu a už teď je jasné, že tento sběratelský model bude v prodejnosti lámat rekordy.

Vlajková loď stavebnice LEGO®

Tahle klasická pařížská památka je složená z 10 001 dílků, měří přibližně 150 cm na výšku a je vlajkovou lodí série cestovatelských a historických stavebnic LEGO®. Set 10307 patří mezi modely s nejvyšším počtem dílků a je stejně jako jeho předloha tvořena 4 oddíly. To znamená, že celý proces stavění přesně kopíruje způsob, kterým vznikala skutečná věž. Navíc celý monumentální komplet doplňuje okolní krajina, 3 vyhlídkové plošiny, výtahy a vysílací věž, na jejíž špičce vlaje francouzská vlajka.

eiffel-tower-10307-lightailing-lighting-details_600x.jpg

Vynikající detailní zpracování

Set 10307 Eiffelova věž je dokonale detailně zpracována a je nejen lákadlem pro sběratele, ale také pro milovníky historie. Výhodou je, že ji lze snadno rozebrat na 4 části pro účely přepravy. Model je navíc pevný, robustní a absolutně bezpečný, protože LEGO® vždy klade velký důraz nejen kvalitu, ale samozřejmě také na bezpečnost. 

Posuňte tento jedinečný set ještě na vyšší úroveň

Tento set bude díky jeho velikosti tvořit dominantu v každé dané místnosti a sbírce, kde bude vystaven. Pokud si jej budete chtít ještě více vylepšit a užívat si jeho krásu i mimo denní světlo, můžete jej doplnit o set osvětlení, který je určen právě pro tento set a dokonale do něj pasuje. Instalace je jednoduchá a zábavná a finální výsledek vám vyrazí dech v pozitivním slova smyslu.

lego-eiffel-towe-night-mode_600x.jpg