LEGO® 76252 - Batmanova jeskyně – sběratelský box

Nová sada LEGO® inspirovaná érou Michaela Keatona a filmem Batman se vrací z roku 1992, který následoval za zábavným Batmanem z roku 1989. Pokračování režiséra Tima Burtona mělo mnohem temnější tón, více násilí a snahu přiblížit se šedivé atmosféře fiktivního Gotham City.

Společnost LEGO® nyní oznámila vydání sady Batmanova jeskyně – sběratelský box 76252, která nabízí dospělým sběratelům a stavitelům LEGO® možnost vlastnit repliku Batmanova tajného doupěte z 3 981 dílků, včetně popkulturního symbolu Batmobilu a dalších funkčních detailů jeskyně. Sada s tématikou superhrdiny bude vydána 8. června za cenu 10 199,-Kč.

intro-1684338378

Jak prozrazují oficiální produktové snímky od společnosti LEGO®, model lze otevřít a odhalit celou jeskyni, včetně počítačů, osvětleného trezoru s Batmanovým oblekem a podobné techniky pro boj se zločinem. Po zavření si lze jeskyni prohlédnout skrze ikonické logo Batmana, které vytváří efekt stínového boxu.

Tato sada obsahuje také aktualizované verze mnoha postav z filmu v jejich původní podobě, včetně Catwoman, Penguina a Maxe Shreka. Nechybí ani Bruce Wayne v podobě Michaela Keatona a věrný komorník Alfred Pennyworth. Nová sada 7 minifigurek je doplněna dvěma různými verzemi Batmana.

76252_alt5

Už se nemůžeme dočkat na sadu osvětlení na tento set, kde bude prostor si pohrát maximálně se světleme a s tvarem sběratelského boxu.

Osvětlení pro set 76252 - Batmanova jeskyně – sběratelský box najde zde

Pro netrpělivé fanoušky netopýřího rytíře ze stáje DC který dohlíží na pořádek v Gotham City máme také další sady osvětlení pro LEGO® sety s touto tématikou: