Z důvodu dovolené budou všechny objednávky od 27.6. do 5.7. odesílány až v týdnu od 8.7. Děkujeme!

LEGO® SpeedChampions 76917 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GTR a možnosti jeho osvětlení

Jak už je u LEGO® známé, vždy přichází s něčím, co nadchne každého sběratele. A jinak tomu není ani tentokrát, kdy do světa fanoušků vstupuje nový model LEGO® set 76917 Fast 2 Furious Nissan Skyline GTR.

Tato replika ikonického vozu s 319 kostičkami Nissan Skyline GTR z filmové série Rychle a Zběsile která jej udělala téměř nesmrtelným má nespočet autentických detailů odkazující se právě na tuto filmovou sérii jako třeba dvě parádní křídla vzadu, kultovní pruhy po stranách modelu a nádrž z oxidem v kabině stejně tak, jako levostranné řízení. Co je velice symbolické, je minifigurka tragicky zemřelého herce Briana O’Connera, která je součástí balení, což jistě potěší nejenom skalní fanoušky tohoto filmu. 

eKDBJwG

LEGO®  slibuje, že skládání modelu je opravdový zážitek. Musíme dodat, že se nemýlí, jelikož poskládat a vytvořit takto parádní model nadchne každého. Společnost uvádí, že je model vhodný už pro děti od 9 let a my věříme, že právě děti auto ocení, ale přesto si myslíme, že se budou vyjímat na mnoha poličkách tatínků.  

Osvětlení pro set 

V tomto případě se jedná o úplně první set ze série LEGO®  SpeedChampions pro který kdy byla vytvořena světelná sada. Už to je známkou výjimečnosti právě tohoto modelu, respektive vozu. Osvětlení je zde zaměřené na přední a zadní světlomety, osvětlení interiéru a hlavně a to především, na tolik ikonické podsvícení vozu. Celkový vzhled vozu pak vypadá úchvatně.

A