Custom LEGO® minifigurky

Ač společnost LEGO® neustále vydává mnoho LEGO® minifigurek různých charakterů, je stále mnoho těch, které LEGO® ještě nevydalo, nebo nikdy nevydá. A to z pohledu licencí, etických pravidel značky, či jen prostě proto, že daný charakter by byl pouze pro okrajovou supinu lidí. 

Jednou z možností je samozřejmě navštívit čínské weby, kde se dá mnoho charakterů minifigurek sehnat, avšak nebude se jednat o originální LEGO® dílky, na které drtivě většině z nás tolik záleží. A také kvalita samotného designu a tisku bude pravděpodobně pochybného charakteru. 

Další variantou je sestavení si daného charakteru z jednotlivých dostupných součástí. Spojit tak nohy, torso, ruce, hlavu a doplňky z několika figurek v jednu. Samozřejmě výsledek pravděpodobně nebude dokonalý z důvodu kompromisů v podobě pouze existujících dílků, ale někdy se výsledek může povést. 

d99eefe6-1587-45a1-ab83-c72a11ce0384.png

A poslední a nejlepší variantou je pak poohlédnout se po custom LEGO® minifigurkách od specializovaných výrobců, kteří se zaměřují právě na tyto speciální charaktery. Někdy se možná setkáte s trochu odlišným jménem, potažmo názvem minifigurky a to z licenčních důvodů. Tisk probíhá v drtivě většině na originální LEGO® dílky a doplňky, a tak je zajištěna 100% kompatibilita, zachování designu, barevnosti a především kvalita jednotlivých minifigurek. 

Hall of Bricks 

Na 24BRICK.CZ najdete custom LEGO® minifigurky a doplňky od německého designéra a výrobce Hall of Bricks. Při výrobě jsou použity pouze originální LEGO® dílky. V návaznosti na design minifigurky je použit 360 stupňový potisk torsa i nohou a to kvalitním a UV odolným materiálem. To vše je pak jen podtrhnuto originálním a detailním designem minifigurek. 

V nabídce tak nejsou pouze samotné minfigurky, ale také jejich součásti jako jsou hlavy, torsa či nohy. Co takhle udělat minifigurky Dartha Vadera s hlavou zombie a chlupatými nohami?  

Vaší sbírku, či MOC model tak můžete oživit například o nezapomenutelnou Ripleyovou a Vasquezovou legendárního Vetřelce, o Normu Jeane, tedy herečku Marilyn Monroe, postavy z legendární Startreteku, či z filmů Zpátky do budoucnosti.

fa608402-e3be-4a85-855f-b23ea5844696.png

Minifiguka Petra Pavla 

Ve spolupráci s Hall of Bricks jsme pro si pro vás přichystali exkluzivní custom LEGO® minifigurku v podobě nově zvoleného prezidenta České republiky – Petra Pavla. Ta je k dostání pouze a jenom na 24BRICK.CZ a to pouze v omezeném množství.

Součástí blistru jsou dvě torsa- ikonická flanelová košile a formální obleku s českou vlajkou. Můžete si tak vybrat design dle sebe, či jej zaměňovat.

petr_pavel_minifigure2_Zeichenfläche 1