Osvětlení pro vánoční LEGO sady

Jelikož se již kvapem blíží Vánoce a advent, tedy čas kdy se vše kolem halí do barevných světel a všude začíná vládnout slavnostní atmosféra, rozhodli jsme se vám krátce představit několik vánočních setů z LEGO® dílny a jejich osvětlení. Osvětlení právě pro tyto sady je tím nejzářivějším a nejlepším příkladem konečného efektu. Spousta krásných, barevných a minimalistických LED světel ve stavbách s vánoční tématikou. Ty se pak mohou stát  a zcela jistě také stanou, dokonalým doplňkem vaší vánoční výzdoby a bude přitahovat pozornost všech, kdo k vám zavítá. Období vánoc a zimy obecně, kdy si denního světla moc neužijeme, je také spojen fakt, že právě díky tomu nedoceníme kvalit našich oblíbených LEGO® sad. A tady přichází na řadu LED osvětlení.


 

Společnost LEGO® každoročně vydává speciální vánoční set, který se hodí do konceptu Winter Village. Tento rok je to set 10308 Vánoce na hlavní ulici. V době psaní tohoto článku ještě stále probíhají práce na osvětlení pro tento set a tak tu máme druhý letos vydaný set 40573 Vánoční stromek, který je se svou výškou 30 cm a skvělém zpracování ideální vánoční dekorací.

lego-christmas-tree-40573-lightailing_1024x.jpg  

Dalším našim velice oblíbeným a možná nejoblíbenějším setem je LEGO® Santova návštěva 10293. Tento již tak krásný a povedený set vypadá s LED osvětlením opravdu úžasně. A navíc má tato sada osvětlení dálkové ovládání a vy tak můžete zapínat a vypínat osvětlení aniž byste se museli zvedat od pohádek.

 lego-santa-s-visit-with-lights_800x.jpg-2

LEGO® Perníková chaloupka 10267. Domeček plný cukrátek a perníku je radost rozsvítit a užít si jednotlivých odlesků, které barevných kostek. Perníková chaloupka je pohádkovou stavbou a dokonalým doplňkem vánoční pohody.

618ITKozTKL._AC_SL1000_700x700.jpg  

Jako poslední tu máme osvětlené pro dům z filmu, který si v čase Vánoc nenechá uniknout snad nikdo z nás. Jedná se o osvětlení pro LEGO® 21330 Sám doma. Tento velký set v sobě obsahuje kromě domu, také domek na stromě a automobil lupičů a i tyto jsou osvětleny také společně s interiérem a exteriérem domu. Zažijte dobrodružství jako Kevin v čase Vánoc a nejen v něm i vy.

513GJd79j8L._AC_ 

Další vánoční sety a inspirace najdete zde.