LEGO TRANSFORMERS 10302 OPTIMUS PRIME BYL OFICIÁLNĚ PREDSTAVEN

Tato spolupráce se zapíše do historie hračkářského průmyslu jako jedna z nejneočekávanějších a nejvíce šokujících, když společnost LEGO právě představila svou nejnovější spolupráci s dalším výrobcem hraček, společností Hasbro, a nabídla nám stavebnici LEGO Optimus Prime. Toto je jen důkaz tohoto, jakou ikonou ve světě hraček LEGO je a jak je vnímáno svou konkurencí.

Nový set 10302 Optimus Prime představuje legendárního vůdce Autobotů, který je znovu ztvárněn v kostkách LEGO, a ano, skutečně se transformuje.

Sada LEGO Optimus Prime, která obsahuje 1 508 dílků, bude stát 4499,-Kč a její datum vydání je stanoveno na 1. června na celém světě, kde bude exkluzivně k dostání na LEGO.com a v prodejnách LEGO.

https---hypebeast.com-image-2022-05-optimus-prime-transformers-lego-set-release-info-001

Zůstaňte naladěni, protože brzy zveřejním svou recenzi, která vyjde asi za 20 minut!

Fanoušci Transformers a LEGO mají co oslavovat, protože tento dokonalý model Optimus Prime z 1. generace (G1) je v celé své červené a modré kráse, tedy v původní barevné variantě vydané značkou Hasbro.

Jedná se také o první „transformující“ se LEGO model, když se bez jakéhokoliv rozebírání a námahy, dokáže změnit z robota na nákladní auto a opačně.

Model v režimu robota měří 35 cm na výšku a je široký asi 18,5 cm, což z něj činí větší model.

Vystavený LEGO Optimus Prime vypadá senzačně i díky tomu, že dodáván s vlastní nalepovací destičkou ve stylu UCS, a také s řadou velmi známých doplňků: Matricí vůdcovství, Energono kostkou, Energonovou sekerou a jeho laserovým blasterem a!.... s tryskovým batohem! 

lego-optimus-prime-9

LEGO Optimus Prime je bezpochyby jednou z největších, nejočekávanějších a nejpřekvapivějších novinek roku 2022.

Nebudeme daleko od pravdy, když napíšeme, že se zde rodí nová LEGO série v podání Transformerů a je pouze otázka času, kdy se dočkáme dalších známých autobotů a deceptikonů z této kultovní série jako Megatronem, Starscreamem, Bumblebeem a Soundwavem.

Výrobce osvětlení již nyná pilně pracují a připravují to nejlepší osvětlení pro tento model. Bude velkou výzvou, jak si poradí s jeho možnostmi transformace. Na výsledek si rádi počkáme. LED osvětlení dodá tomuto modelu další rozměr.

LEGO set 10302 Optimus Prime bude v prodeji od 1. června, avšak díky jeho oblíbenosti mu tipujeme velice brzké vyprodání v řádu hodin maximálně jednotek dnů.

UPDATE: osvětlení pro LEGO set 10302 Optimus Prime již k dispozici 

10302_Lifestyle_10_3_2.0