Boxy na LEGO minifigurky Fabiox

Kdo miluje LEGO, tak má jistojistě minimálně jednu oblíbenou, či vzácnou LEGO minifigurku. Pokud k nám patříte, tak jste již určitě také řešili dilema kam svou figurku vystavit. Aby byla na bezpečném místě, chráněná před prachem a pěkně na očích. A právě pro ty z vás tu jsou boxy na LEGO minigurky Fabiox. Za nimi stojí italský sběratel, AFOL a  majitel největší sbírky LEGO minifigurek zapsaný do Guinessovy knihy rekordů. I Fabio řešil problém uchování svých oblíbených figurek a tak začal vyrábět boxy Fabiox, které můžete mít i vy.

FX009

Boxy jsou dostupné ve dvou velikostech a to ve velikosti podstavce 4x4 studů a 6x6 studů. Boxy 4x4 jsou se svou výškou 6 LEGO kostiček vhodné pro standardní minifigurky. Boxy 6x6 studů jsou naopak se svou výškou 8 LEGO kostiček vhodné pro větší minifigurky, či minifigurky s větším příslušenstvím. Či v případě, kdy chcete samotnou minfigurky vložit do „mini“ prostředí. Boxy mají ostré tvary a hrany tak, aby drželi design s designem LEGO. Na své vrchní části mají boxy study, které vám dodají opět další flexibilitu v možnostech jak minifigurky vystavit.

FX008

Způsobů jak použít boxy Fabiox pro vystavení vašich minifigurek je nepřeberné množství. Můžete jej pouze doplnit plate 4x4 či 6x6 a jednoduše vystavit na poličku. Případně spojit takto více boxů vedle sebe, či i nad sebe. Můžete boxy dokonce zakomponovat do vašich MOC modelů na tisíce různých způsobů. Vše je pouze na vás a vaší fantazii.

DSCF3031

 

IMG_0034_1

Jako další skvělé využití boxů Fabiox je vytvoření unikátní a originální LEGO ozdoby na vánoční stromeček. Stačí box doplnit o Round Plate a háček a směle s ním na stromeček. Následně box můžete doplnit o barvy a téma dle vašich představ. Vytvořit dioráma, doplnit jej o LED osvětlení, či jen vložit LEGO minifigurku a vánočním motivem.

20220725_142251