Z důvodu dovolené budou všechny objednávky od 27.6. do 5.7. odesílány až v týdnu od 8.7. Děkujeme!

Osvětlení pro set Creator Expert 10303 Horská dráha

Značka: Briksmax
1 900 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Oživte svůj oblíbený LEGO® set Creator Expert 10303 Horská dráha díky sadě osvětlení které mu dodá naprosto jiný nádech. Set je speciálně dělaný právě na model LEGO® 10303.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NECHTE VÁŠ SET ROZZÁŘIT

 Doplňte váš oblíbený LEGO® set sadou osvětlení speciálně vytvořenou právě pro tento konkrétní set. Osvětlení je z převážné většiny zakomponováno do kostiček a slabé drátky jsou pečlivě schovány tak, aby samotný vzhled setu nic nenarušovalo. Jakmile se však setmí, set se rozehraje barvami, které mu dodají naprosto jiný nádech a rozměr. Okna svítí, blinkry blikají, ohně plápolají, světla svítí do dálky…. 

Samotná montáž je díky detailnímu obrázkovému návodu (verze v anglickém jazyce) velice snadná a zábavná. Pokud již máte set nějakou dobu sestavený, opět máte příležitost si jej vzít do ruky a projít si jeho stavbou. Nebojte ale, při instalaci není třeba model rozebírat. Pouze jeho části, kde budou instalovány světla povedou kabely. Výrobce používá originální LEGO® kostky! 

Pokud vás zajímá porovnání osvětlení od Ligtailing a Briksmax, najdete jej v článku. Ač je samotná instalace Briskmax o něco málo komplikovanější než od Lightailing, odvděčí se vám za to lepšími světelnými efekty.

Osvětlení je napájeno skrze bateriový box na 3 AA baterie (baterie nejsou součástí balení), nebo je možné připojit USB powerbanku. 

Tento produkt obsahuje pouze osvětlení. Stavebnice není součástí.

INSTALACE JE SNADNÁ A ZÁBAVNÁ

Doplňkové parametry

Kategorie: OSVĚTLENÍ pro LEGO® sety
Značka: Briksmax
LEGO set: 10303
Položka byla vyprodána…

Recenze osvětlení