Displej box pro LEGO® Technic 42110 Land Rover Defender

Značka: iDisplayit
1 990 Kč
Skladem (1 ks)

Akrylátový displej box pro LEGO® Technic 42110 Land Rover Defender který jej ochranní před prachem, případným poškozením a dodá mu na výjimečnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte způsob jak vystavit a ochránit váš oblíbený LEGO® set  Technic 42110 Land Rover Defender? displejem od renomovaného anglického výrobce s dlouhou historií, která zaručuje vysokou kvalitu – iDisyplayi, je tím pravým řešením. Displeje jsou vyrobeny z kvalitního akrylátu (plexiskla) o tloušťce 3 mm s přesně vyřezanými otvory pro snadnou montáž. Tu následně zajišťují montážní šrouby, které dávají displeji potřebnou stabilitu a zaručují jeho bezpečnost. Box je následně „posazen“ na 4 mm desku z černého akrylátu, ze kterého jej můžete snadno zvednout pro manipulaci s modelem.

Displej vám zaručí, že vám již na oblíbený model nebude sedat prach a uchráníte ho před potenciálním poničením. Zároveň mu však dodáte na výjimečnosti.

Displej pro LEGO® Technic 42110 Land Rover Defender set je dodáván v rozloženém stavu společně s návodem na jeho sestavení.

LEGO® model není součástí dodávky.
-jqngf3A

iDisplayit-rectangle

Doplňkové parametry

Kategorie: Displeje pro LEGO® sety
? Přibližné vnitřní rozměry: 470 x 320 x 300
Přibližné vnější rozměry: 490 x 340 x 310
? Vnitřní velikost podstavce ve studech: 58x40
? Tloušťka plexiskla: 3

Displej boxy iDisplayit pro LEGO® set