Osvětlení pro LEGO® Creator Expert 10308 Vánoce na hlavní ulici

Značka: Lightailing
990 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Oživte svůj oblíbený LEGO® set Creator Expert 10308 Vánoce na hlavní ulici díky sadě osvětlení které mu dodá naprosto jiný nádech. Set je speciálně dělaný právě na model LEGO 10308.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NECHTE VÁŠ SET ROZZÁŘIT

Doplňte váš oblíbený LEGO® set sadou osvětlení speciálně vytvořenou právě pro tento konkrétní set. Osvětlení je z převážné většiny zakomponováno do kostiček a slabé drátky jsou pečlivě schovány tak, aby samotný vzhled setu nic nenarušovalo. Jakmile se však setmí, set se rozehraje barvami, které mu dodají naprosto jiný nádech a rozměr. Okna svítí, blinkry blikají, ohně plápolají, světla svítí do dálky…. 

Samotná montáž je díky detailnímu obrázkovému návodu (verze v anglickém jazyce) velice snadná a zábavná. Pokud již máte set nějakou dobu sestavený, opět máte příležitost si jej vzít do ruky a projít si jeho stavbou. Nebojte ale, při instalaci není třeba model rozebírat. Pouze jeho části, kde budou instalovány světla povedou kabely. Výrobce používá originální LEGO® kostky! 

Osvětlení je napájeno skrze bateriový box na 3 AA baterie (baterie nejsou součástí balení), nebo je možné připojit USB powerbanku. 

Tento produkt obsahuje pouze osvětlení. Stavebnice není součástí.

INSTALACE JE SNADNÁ A ZÁBAVNÁ

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvětlení LEGO® setů
Číslo LEGO setu: 10308
Položka byla vyprodána…

Osvětlení pro LEGO® Creator Expert 10308 Vánoce na hlavní ulici